NOË Collection Mary Jane slingback ballerina der forener kvalitet og komfort med et moderne og unikt udtryk. Designet har en spids tå, to elegante remme ved forfoden med fine guld spænder og slingback-hælrem med regulerbart guld spænde der er udstyret med elastik, for bedre bevægelighed. Overdelen er udført i imiteret lak med imiteret skindfor. Den gode pasform og bløde indersåler bidrager til god komfort. Ydersålerne kombinerer TPR under forfoden med en fin lille 20 mm hæl, der har et slidstykke. Denne ballerina er et perfekt valg, uanset om du vil tilføje lidt ekstra til dit hverdagslook eller skal en tur i byen.
Leveringsomkostningerne varierer afhængigt af, om du vælger levering til en Skoringen-butik, pakkeshop eller din privatadresse. Vi tilbyder gratis levering til GLS pakkeshops i Danmark ved køb over 499 kr. (undtagen Færøerne og Grønland).
Hvordan returnerer jeg en vare købt på Skoringen.dk?
Du kan vælge at returnere varen direkte til vores webshop ved at benytte den vedlagte returlabel og returformular i din faktura, eller du kan besøge din nærmeste Skoringen-butik med din faktura.